Hakkımızda

SEDACAN Kostüm dünyanın en sevimli bebek ve çocukları Sedacan Kostüm ile büyüyecekler sloganıyla çıktığı bu yolda Kayseri mağazamızda 1990 yılından bu yana hizmet vermektedir.Edindiği bilgi, birikim, tecrübe ve yeteneği e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla da sanal mağazası olan sedacankostum.com ile müşterilerinin yanında. En iyi çeşidi, en uygun fiyata satma politikası ve en kaliteli ürünleri tüm Türkiye'de ki müşterileriyle buluşturmak adına sedacankostum.com mağazası hizmetinizde. SEDACAN Kostüm müşteri memnuniyetine ve daima daha iyi deneyimler sunmaya önem vermekte ve bunun için büyük bir özveri göstermektedir. Koşulsuz müşteri mutluluğunu hizmet anlayışı olarak benimsemekte ve tüm müşterilerine sunduğu en önemli hizmet olarak kendine görev bilmektedir.

 

Ayrıca bu tecrübemizle 23 Nisan kostümleri, yılsonu etkinlikleri için toptan imalat yapıp 23 NİSAN MİX adı altında şehirlerimize bayiikler vermekteyiz.

23 NİSAN TOPTAN MİX bayimiz olmak için irtibat telefonumuz : 0544 271 70 89 (İsmail Zeytun) 


sedacankostum.com veri iletiminde 128bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Online mağazamızda kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanınılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Mağazamızda yer alan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 


sedacankostum.com 'da güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, kapıda ödeme, hızlı destek, hızlı teslimat, ücretsiz iade ve değişim, taksit imkanı ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.
 


Tüm müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz.
 
 


Saygılarımızla,
SEDACAN Ekibi.

whatsapp